DRUK CYFROWY – JAK TO DZIAŁA?

Druk cyfrowy to technologia umożliwiająca wyprodukowanie niskonakładowych prac w bardzo krótkim czasie i za rozsądną cenę. Co więcej, druk cyfrowy oznacza bezpośrednie korzystanie z komputerowych plików źródłowych, więc nie musicie się martwić skomplikowanymi drukarskimi pracami przygotowawczymi. Ten rodzaj druku pozwala na wykorzystanie różnego rodzaju podłoży papierowych o różnych gramaturach i formatach: powlekanych, satynowych, kredowanych, offsetowych, ozdobnych, fakturowanych, samoprzylepnych. W Drukarni cyfrowej Blue Space drukujemy też na foliach samoprzylepnych, strukturalnych czy adhezyjnych. Nadruk utrwalany jest pod wpływem wysokiej temperatury, dzięki czemu jest odporny na warunki atmosferyczne, fizyczne uszkodzenia i promienie uv.

Druk cyfrowy oznacza też niezwykłą elastyczność w realizacji zlecenia i pozwala na dokonywanie zmian dosłownie w ostatniej chwili przed drukiem. Przede wszystkim jednak jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku konieczności personalizacji wydruków.

Drukarnia cyfrowa Blue Space gwarantuje odbiór zamówień już w ciągu kilku godzin od zlecenia. Ostateczny termin warunkowany jest jedynie skomplikowaniem wykończenia introligatorskiego.