DRUKOWANIE PLAKATÓW

 

 

Plakaty kojarzą się z najprostszą, podstawową formą reklamy. Kolorowe plansze zawieszone w miejscach publicznych docierają do wielu potencjalnych odbiorców i skutecznie przyciągają ich uwagę. Plakaty mają przede wszystkim za zadanie informować o wszelkiego rodzaju nadchodzących wydarzeniach czy imprezach okolicznościowych.

Drukowanie plakatów – kiedyś i dziś

Pierwsze dziewiętnastowieczne plakaty miały niezwykle artystyczny charakter, były wykonywane przez profesjonalnych malarzy i dopiero rozwój przemysłu drukarskiego pozwolił na ich szersze komercyjne wykorzystanie. Współcześnie, choć najczęściej są wykorzystywane w działaniach marketingowych, drukowanie plakatów może też być elementem akcji propagandowych czy politycznych; plakaty towarzyszą premierom filmowym i muzycznym, a także celom edukacyjnym. Dla nas nie ma znaczenia, jakiego rodzaju plakat chcesz wykonać. Drukowanie tego typu elementów zawsze odbywa się zgodnie z Twoimi założeniami – w końcu Ty tu zarządzasz! Zaprojektuj wymarzony plakat, a my zajmiemy się jego drukiem w jak najlepszej jakości.

Wyjątkowy design plakatu? Oczywiście!

Wygląd materiałów promocyjnych to kwestia indywidualnych upodobań zleceniodawców i wizji twórców, ale aby plakaty spełniały swoją funkcję, muszą być doskonale, a do tego precyzyjnie wydrukowane. Drukowanie plakatów przy pomocy drukarni cyfrowej Blue Space pozwala na wykorzystanie najwyższej jakości urządzenia i tuszy renomowanych światowych producentów. Krótki etap przygotowawczy, możliwość zmian poszczególnych elementów projektu graficznego, jakość znacznie lepsza niż w przypadku pracy z typowymi drukarkami czy ploterami, oszczędność czasu i pieniędzy – to główne zalety druku cyfrowego plakatów.

Profesjonalne drukowanie plakatów. Warszawa, okolice

Z naszej oferty mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Warszawy, ale nie tylko, ponieważ jesteśmy otwarci na klientów z całej Polski. Staramy się proponować innowacyjne rozwiązania w zakresie poligrafii, co przekłada się na wysokiej klasy drukowanie plakatów zgodnie z nowoczesnymi technologiami. Druk wykonujemy przy wykorzystaniu najwyższej jakości urządzeń. Przede wszystkim skupiamy się na spełnieniu oczekiwań klienta. Dotyczy to zarówno wyjątkowej estetyki, jak i oczywiście bardzo dobrej jakości. Druk plakatów z wykorzystaniem naszych technologii daje również niezwykłe wrażenie wizualne u innych odbiorców. Wiemy, że klientom zależy to na tym, by zamawiany druk plakatów zapewniał efektowność oraz oryginalność, więc właśnie to jest naszym celem. Oprócz technologii i sprzętu dysponujemy również najbardziej wykwalifikowanym personelem. Zainteresowany? Skorzystaj z naszej oferty już teraz!