NAKLEJKI

Naklejki – druk całodobowy

Proste w formie, tanie w produkcji i niezwykle skuteczne jako narzędzie komunikacji reklamowo-marketingowej – tak można określić promocyjne, efektowne naklejki. Stanowią one rewelacyjne rozwiązanie, aby wzmocnić przekaz marki, wypromować ją, a przede wszystkim wpłynąć na decyzję zakupową konsumentów. Naklejki, których drukiem zajmuje się nasza firma, to zazwyczaj niewielkie kawałki papieru lub folii o samoprzylepnych właściwościach. W zależności od rodzaju użytego kleju mogą być przytwierdzane na stałe lub też można je wielokrotnie naklejać i odklejać. To, jaki typ produktu wybierzesz, zależy wyłącznie od Twoich potrzeb oraz preferencji. Specjalizujemy się w tworzeniu każdego rodzaju naklejek – druk na różnych podłożach nie stanowi dla nas żadnego problemu! Skorzystaj z tej opcji, tak jak zrobiło to wiele osób z Warszawy oraz okolic.

Efektowne naklejki. Profesjonalny druk gwarancją ich jakości

Drukarnia cyfrowa Blue Space produkuje naklejki o różnych kształtach i wielkościach: okrągłe, owalne, a nawet te nieforemne. Wysokiej jakości druk cyfrowy pozwala na wykorzystanie ulubionego zdjęcia i stworzenie efektownej, np. pamiątkowej foto naklejki. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje w kwestii wyglądu, koloru czy jeszcze innych aspektów. Naklejki, jakie drukujemy, mogą być jedno- lub też dwustronne, w zależności od Twojego projektu. Zawsze uwzględniamy twórczą wizję, stąd możesz być pewien, że nie będziemy ingerować w przyjęty zamysł. Jeśli jednak szukasz inspiracji, służymy pomocą!

Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. Jesteśmy przekonani, że naklejki naszej produkcji będą spełniały Twoje oczekiwania.