KSIĄŻKI

Druk cyfrowy książek

Oferujemy nie tylko wydruk niewielkich produktów reklamowych, ale świadczymy także rozbudowane usługi, do których zalicza się druk cyfrowy książek. W Warszawie tego typu realizacje cieszą się uznaniem wśród wydawców ceniących sobie krótki czas realizacji – możemy zagwarantować, że wydamy Twoją publikację tak szybko, jak to tylko możliwe. Już teraz sprawdź, jakie korzyści ma realizowany przez nas druk cyfrowy książek!

Wydaj z nami książkę! Atuty druku cyfrowego

Zalety druku cyfrowego doskonale widać na przykładzie produktu do niedawna kojarzącego się z koniecznością skomplikowanych prac przygotowawczych i ponoszenia znacznych kosztów. Niskonakładowe, drukowane cyfrowo książki są niedrogie, a do tego w niczym nie ustępują jakością tym powstającym tradycyjnie. Drukarnia cyfrowa Blue Space pozwala na przygotowanie w krótkim czasie takiej liczby egzemplarzy książki, jaka jest w danej chwili potrzebna. W razie konieczności dodatkowy druk cyfrowy książek nie jest ani tak czasochłonny, ani kosztowny jak przy technice offsetowej.

Indywidualny druk cyfrowy książek

Do tematu cyfrowego druku książek podchodzimy indywidualnie – egzemplarze mogą być drukowane w różnych formatach i tylko od danego zlecenia zależy, jak będą one łączone oraz oprawione: od klasycznych klejonych w miękkiej oprawie, po złożone, tj. szyto-klejone w twardej obwolucie. To Ty decydujesz, która forma będzie najlepsza w Twoim przypadku. Zawsze uwzględniamy wszystkie potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować indywidualny druk cyfrowy książek zgodny z wymaganiami wydających. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

książki formatu A

książki formatu B