TANIE WIZYTÓWKI

Druk wizytówek

Choć komunikacja mobilna i elektroniczna wymiana informacji wydają się wszechobecne, nadal nieodłącznym elementem spotkań biznesowych pozostają wizytówki. Oczywiście rozwój technik druku cyfrowego i obróbki introligatorskiej pozwala na nadanie im mocno indywidualnego, czasem niezwykle wymyślnego, charakteru. Pomysłowość i wizja artystyczna twórców wizytówek mają jednak podstawowe zadanie – zainteresować i informować biznesowego partnera, któremu zostały wręczone.

W naszej drukarni skupiamy się głównie na spełnianiu indywidualnych oczekiwań każdego z naszych klientów, dlatego oferujemy tanie wizytówki, które jednocześnie są wykonywane w pełni profesjonalny sposób. Druk wizytówek odbywa się z wykorzystaniem najnowszej technologii – wdrażamy ją i doskonalimy jej użycie każdego dnia. Profesjonalny personel dba o to, aby wszystkie wizytówki odznaczały się niezwykłą estetyką i oryginalnym ogólnym wyrazem. Tanie wizytówki z naszej oferty przede wszystkim zagwarantują najwyższą jakość przy jak najbardziej przystępnej cenie. Wizytówki zamawiane w naszej drukarni podniosą prestiż każdej firmy.

Niezależnie jednak od mniej lub bardziej tradycyjnej formy, wizytówki muszą być jak najlepszej jakości, co podkreśla profesjonalizm Twojej firmy.

W Drukarni cyfrowej Blue Space drukujemy wizytówki na papierach satynowych, kredowych lub ozdobnych. Zabezpieczamy je foliowaniem dwustronnym. Istnieje też możliwość wykonania wykończenia bigowanego lub perforowanego – wszystko zależy wyłącznie od Waszych indywidualnych preferencji. Tanie wizytówki nie muszą się kojarzyć z produktem niskiej jakości – jesteśmy tego absolutnym zaprzeczeniem. Nasze wizytówki są niedrogie, ale w pełni profesjonalne, ponieważ szczególnie mocno zależy nam na zadowoleniu naszych klientów.

wizytówki 90 x 50 mm

wizytówki 85 x 55 mm

wizytówki niestandardowe